c Expand All C Collapse All

Tak, dane do faktury można wpisać w polu “Dodatkowe informacje” przy składaniu zamówienia lub przesyłając nam je na adres mailowy: piotr@trzymsie.pl

Tak, w szkoleniu można uczestniczyć z dowolnego miejsca. Należy sobie jednak zapewnić dostęp do komputera, kamerki internetowej oraz internetu. Terminy szkoleń są podane w czasie polskim (CET czyli GTM+1 od ostatniej soboty marca do ostatniej soboty października oraz CEST czyli GTM+2 od ostatniej soboty października do ostatniej soboty marca).

Każdy uczestnik szkolenia otrzyma imienny certyfikat potwierdzający udział. Dokument jest przesyłany drogą mailową maksymalnie w ciągu dwóch tygodni od daty szkolenia.

Oczywiście, zachęcamy do tego, aby aktywnie zadawać pytania naszym specjalistom przez dostępne okno chatu lub słownie, zgłaszając taką chęć.

Tak, w czasie szkolenia przewidziane są dwie 15-minutowe przerwy na kawę oraz jedna godzinna przerwa na obiad.

Szkolenia CBT by trzymsie.pl są skierowane do studentów, psychologów oraz psychoterapeutów. Z naszą pomocą dodasz elementy CBT do swojego warsztatu pracy lub zdefiniujesz odpowiednią ścieżkę zawodową.

Czas trwania jest różny w zależności od szkolenia. Na podstronie każdego z naszych szkoleń można znaleźć szczegóły i datę spotkania.

Po otrzymaniu opłaty za szkolenie, prześlemy Ci drogą mailową link do naszej grupy na Facebooku.

Aby dołączyć do szkolenia nie trzeba mieć specjalnego oprogramowania, wystarczy komputer oraz dostęp do internetu i kamerki internetowej. Bezpośredni link do wirtualnego pokoju, w którym odbędzie się szkolenie, zostanie przesłany drogą mailową po potwierdzeniu zamówienia.

Po złożeniu i opłaceniu szkolenia prześlemy drogą mailową kod rabatowy 10% do wykorzystania w formularzu zamówienia kolejnego szkolenia.

Ceny szkoleń zależą od ich długości. Koszt pojedynczego 2-dniowego szkolenia wynosi 580 zł. Koszt szkolenia jednodniowego to 340 zł. Zachęcamy do sprawdzenia cen na podstronach poszczególnych szkoleń.

Zapraszamy do kontaktu drogą mailową: piotr@trzymsie.pl