Hashimoto a psychika i psychoterapia (webinar)

140,00 

Webinar „Hashimoto a psychika i psychoterapia” JUŻ SIĘ ODBYŁ
Podczas webinaru Agnieszka Achramowicz-Bielecki, doświadczona psychoterapeutka CBT, przybliży tematykę choroby Hashimoto (autoimmunologicznego zapalenia tarczycy) oraz jej wpływu na stan psychiczny i samopoczucie. Opowie także o tym, jak nasza psychika może oddziaływać na samą chorobę. Dla osób zmagających się z Hashimoto a także terapeutów, psychologów i psychiatrów.
4 grudnia 2021 r., 10:00-12:00
2 godziny bez przerw
Po udziale na życzenie wystawiamy certyfikat uczestnictwa.

Brak w magazynie

TO SZKOLENIE JUŻ SIĘ ODBYŁO!

Webinar „Hashimoto a psychika i psychoterapia”
Podczas szkolenia Agnieszka Achramowicz-Bielecki, doświadczona psychoterapeutka CBT, przybliży tematykę choroby Hashimoto (autoimmunologicznego zapalenia tarczycy) oraz jej wpływu na stan psychiczny i samopoczucie. Opowie także o tym, jak nasza psychika może oddziaływać na samą chorobę. Szkolenie dla osób zmagających się z Hashimoto a także terapeutów, psychologów i psychiatrów.

Prowadząca: Agnieszka Achramowicz-Bielecki – psycholog, certyfikowana psychoterapeutka poznawczo-behawioralna z wieloletnim doświadczeniem (certyfikat PTTPB nr 371). Absolwentka SWPS w Sopocie. Członkini Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej. Doświadczenie zawodowe zdobywała w Zachodniopomorskim Instytucie Psychoterapii w Szczecinie oraz w Psychiatrische Praxisklinik Muemmelmannsberg w Hamburgu. Prowadziła praktyki terapeutyczne w Hamburgu i Szczecinie. Obecnie współpracuje z centrum terapii poznawczo-behawioralnej trzymsie.pl, gdzie udziela terapii dla dorosłych i pełni rolę Specjalistki do spraw merytorycznych terapii. Jej zainteresowania zawodowe skupiają się wokół zespołu stresu pourazowego, zaburzeń lękowych i ADHD. Założycielka Szkoleń CBT by trzymsie.pl.

Dla kogo: dla osób zmagających się z chorobą Hashimoto (autoimmunologicznym zapaleniem tarczycy) a także dla psychologów, psychiatrów i psychoterapeutów, do których coraz częściej trafiają osoby z tą chorobą.

Termin: 4.12.2021 r., sobota 10:00-12:00
2 godziny
bez przerw

Miejsce: Link do wirtualnego pokoju, w którym odbędzie się webinar, zostanie przesłany drogą mailową po potwierdzeniu zamówienia.

Inwestycja: 140 zł
Promocja łączy się z osobistym kodem zniżkowym, który otrzymali uczestnicy dotychczasowych szkoleń.

Kontakt: tina@trzymsie.pl

Plan szkolenia:

  1. Czym zajmuje się nurt terapii poznawczo-behawioralnej (CBT)?
  2. Budowa i funkcje tarczycy, choroba Hashimoto i leczenie Hashimoto.
  3. Diagnoza i objawy Hashimoto. Zalecane badania.
  4. Zaburzenia, w których rolę może odgrywać Hashimoto oraz te, które mogą wpływać na Hashimoto.
  5. Objawy zaburzeń lękowych, psychotycznych i depresyjnych.
  6. O czym powinien wiedzieć i pamiętać pacjent? Co może zrobić?
  7. Co powinien wiedzieć terapeuta? Co może zrobić?
  8. Co może zrobić psychiatra? O czym powinien pamiętać?
  9. Przydatne materiały.
  10. Wydzielony czas na pytania.

Masz pytanie? Skontaktuj się z nami przez poniższy formularz lub adres e-mail: tina@trzymsie.pl