TO SZKOLENIE JUŻ SIĘ ODBYŁO
Prowadzący: Łukasz Zdebelak – współtwórca projektu spolecznafobia.pl, psycholog oraz certyfikowany terapeuta poznawczo-behawioralny (Certyfikat Psychoterapeuty Poznawczo-Behawioralnego PTTPB nr 865). Pracuje w nurcie poznawczo-behawioralnym, chętnie korzysta ponadto z metod dialektycznej terapii behawioralnej. W swojej codziennej pracy z pacjentem obserwuje ogromną skuteczność tych metod. Swoje doświadczenie zdobywał w ponad 3-letniej pracy w Wojewódzkim Szpitalu dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Ciborzu oraz Poradni Zdrowia Psychicznego w Zielonej Górze. Współpracował z Ośrodkiem Psychoterapii i Rozwoju w Zielonej Górze, gdzie jego praca skupiała się wyłącznie na psychoterapii. Pracował również jako psycholog transportu z kierowcami zawodowymi – przez trzy lata prowadził pracownię, w której przeprowadzał testy dla kierowców zawodowych i medycyny pracy. Obecnie zajmuje się szkoleniem i związany jest z trzymsie.pl, gdzie prowadzi psychoterapię online, a także z platformą drogawsparcia.pl, na której można znaleźć jego kursy online.
Dla kogo: psychologów i psychoterapeutów
Termin: 23-24.04.2022 r., sobota 9:00-14:00 i niedziela 9:00-13:00
2-dniowe szkolenie
jedna 15-minutowa przerwa kawowa i jedna 5-minutowa przerwa każdego dnia szkolenia
łącznie 12 godzin dydaktycznych (szkoleniowych)
Miejsce: Link do wirtualnego pokoju, w którym odbędzie się szkolenie, zostanie przesłany drogą mailową po potwierdzeniu zamówienia.
Inwestycja: 390 zł zamiast 490 zł w promocji LAST MINUTE -20% do 22 kwietnia włącznie!
Certyfikat uczestnictwa: wystawiany uczestnikom po czynnym udziale (włączona kamera) w szkoleniu.
Przesyłany jest uczestnikom wraz z materiałami ze szkolenia maksymalnie do 2 tygodni po szkoleniu (zazwyczaj w ciągu kilku dni).
Kontakt: tina@trzymsie.pl
Plan szkolenia:
1. Rozpoznanie napadów paniki.
2. Napady paniki wg. ICD i DSM- kryteria diagnostyczne.
3. Konceptualizacja napadów paniki.
4. Napady paniki kluczowe przekonania.
5. Modele poznawczo- behawioralne.
6. Myśli automatyczne podczas napadów paniki.
7. Zachowania zabezpieczające.
8. Błędne interpretacje.
9. Eksperymenty.
10. Techniki pracy z napadami paniki.
11. Przypadki kliniczne- ćwiczenia.
12. Podsumowanie.
Na szkoleniu uczestnicy poznają modele teoretyczne i praktyczne metody pracy z napadami paniki. Dowiedzą się, z czym boryka się pacjent, który cierpi na to zaburzenie. Zrozumieją, jak diagnozować napady paniki i co podtrzymuje to zaburzenie. Zostaną zaopatrzeni w niezbędne narzędzia do dalszej pracy z pacjentem.
Masz pytanie? Skontaktuj się z nami przez poniższy formularz lub adres e-mail: tina@trzymsie.pl